I stonat lze vesele! Nemocnice v Domažlicích zve seniory na prohlídku i prevenci

Domažlická nemocnice
12. 11. 2018

POZVÁNKA

Domažlická nemocnice zve ve středu 5. prosince od 14 hodin seniory na návštěvu nemocnice, kde jim ukáže, jak se mají správně starat o své zdraví a jaké možnosti péče jim nemocnice nabízí. A připraví i preventivní bezplatná vyšetření.

Odpoledne pro seniory se uskuteční ve spolupráci s Městskou radou seniorů v Domažlicích a s oblastním spolkem Českého Červeného kříže Domažlice.

Zahájení ve 14 hodin obstará ve vstupní hale nemocnice kulturní program. Následovat budou ukázky první pomoci. Příchozí si budou moci nechat změřit tlak, hladinu cukru a BMI index. Návštěvníci akce se také dozví, jaké možnosti sportovních aktivit pro seniory jsou v Domažlicích možné, a chybět nebudou ani soutěže o ceny.

K nemocnici jezdí z centra města a z okolních obcí autobusové spoje.

Jízdní řády autobusů

Copyright ©2019 Nemocnice Plzeňského kraje, a.s.