Zdravotnictví budou na festivalu vzdělávání a práce reprezentovat Nemocnice Plzeňského kraje

KRÁTKÁ INFORMACE, 8. 11. 2017

Stovky, možná tisíce žáků základních a středních škol zamíří tento pátek a sobotu do plzeňské kreativní zóny DEPO 2015. Uskuteční se tam festival vzdělávání a práce „Posviť si na budoucnost“. Akce má mladým lidem pomoci při hledání vhodných studijních oborů a nasměřovat je ke kariéře s jistou budoucností. Sektor zdravotnictví budou reprezentovat kromě Fakulty zdravotnických studií ZČU také nemocnice Plzeňského kraje. Všechny zájemce zveme k naší expozici.

„Máme připravenou tematickou kvízovou soutěž o zajímavé ceny. Příchozí se budou moci seznámit a vyzkoušet některé zdravotnické úkony a samozřejmě rádi poskytneme veškeré informace o možnostech studia a následně i praxe, brigád a zaměstnání ve zdravotnictví,“ říká manažerka lidských zdrojů Nemocnic Plzeňského kraje Kateřina Tobiášová Mattasová.

Krajské nemocnice v Domažlicích, Horažďovicích, Klatovech, Rokycanech, Stodu a na Svaté Anně u plané trvale hledají do svého týmu lékaře, nelékařské zdravotnické pracovníky včetně sester, porodních asistentek, fyzioterapeutek a dalších, ale také nezdravotníky zajišťující technický chod nemocnic či servis pro pacienty i personál.

Expozice Nemocnice Plzeňského kraje bude otevřena

• v pátek 10. listopadu od 9 do 14 hodin
  • v sobotu 11. listopadu od 9 do 12 hodin

Kontakt:
Bc. Jiří Kokoška – komunikace a PR Nemocnice Plzeňského kraje: 777 315 018, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.