Rodinný den Klatovské nemocnice navštívily stovky dospělých a dětí

Nemocnice Plzeňského krajeKlatovská nemocnice
24. 9. 2018

KRÁTKÁ INFORMACE

V pátek 21. září se uskutečnil v areálu Klatovské nemocnice Rodinný den. Jednalo se o neformální společenské setkání zaměstnanců a jejich rodin. Díky teplu a sluníčku, které vydrželo až téměř do večera, se akce v parkové části areálu vydařila. V průběhu odpoledne ji navštívilo přes šest stovek lidí včetně dětí. Hlavně pro dětský doprovod byl připraven rozsáhlý program.

„Zdravotníci i další zaměstnanci se znají především z prostředí nemocnice, kdy řeší každodenní pracovní záležitosti. A ne každý se v tom pracovním styku potkává s každým. Příležitostí, aby se spolu mohli pobavit nepracovně, mimo zdi nemocnice a ve větším počtu, je málo. Proto jsme se rozhodli takovou příležitost umožnit,“ říká předseda představenstva Klatovské nemocnice Jiří Zeithaml s tím, že kromě zaměstnanců s rodinami byli pozváni i partneři a přátelé nemocnice.

Pro děti byly připravené dovednostní a sportovní soutěže o drobné dárky a devět vylosovaných dětských účastníků si odneslo i hodnotnější naučné hry a sety. Dále byl k dispozici nafukovací skákací hrad a svoji techniku předvedli hasiči, zdravotničtí záchranáři a policie. A děti se mohly přímo i posadit za volant hasičské cisterny a na policejní motocykl.

Pozornost vzbudila i autogramiáda fotbalového reprezentanta Jana Sýkory. Doprovodný program obstaraly klatovské mažoretky a skupina aerobiku.

Poděkování partnerům

Na přípravě Rodinného dne se významně podíleli aktivním zapojením nebo sponzorsky partneři a sponzoři, kterým patří velký díky.

Organizační zajištění

• Všeobecná zdravotní pojišťovna
  • Bioptická laboratoř Plzeň
  • RADIX CZ Kutná Hora

Copyright ©2018 Nemocnice Plzeňského kraje, a.s.