Nemocnice Plzeňského kraje byly vidět při krajském Půlmaratonu. Uspěly štafety ze Stoda

23. 4. 2018

Nemocnice Plzeňského kraje a hlavně Stodská nemocnice byly vidět při sobotním krajském Půlmaratonu. Skupina se představila v novém prezentačním stanu, který se bude pravidelně objevovat při různých příležitostech, a běžecké štafety nemocnice ze Stoda se zapsaly do listiny výsledkové i listiny fair play. Běžcům-zdravotníkům a vlastně všem účastníkům sportovně-společenské akce gratulujeme. 

Dětští návštěvníci stánku Nemocnic Plzeňského kraje si mohli vyzkoušet znalostní kvíz, kde pozvávali různé části kostry nebo  orgány v těle.  Tři vylosovaní dostanou v tomto týdnu cenu v podobě hracího setu Junior mikroskop nebo Malý chemik. A každý účastník si odnesl vystřihovánky a skládačku kostry. Dospělí návštěvníci se dozvěděli zajímavosti o nemocnicích a o pracovních příležitostech v nich. 

Stodská nemocnice vyslala do závodu štafet dva týmy - ženský a smíšený. Stodské zdravotnice skončily na skvělém třetím místě. Smíšený tým sice na "bednu" nedosáhl, ale v horkém počasí pomohl na trati běžcům, kteří byli v důsledku počasí vyčerpáni nebo dehydrovaní.    

 


Zpět do tiskových zpráv

Zápatí - další informace

Copyright ©2020 Nemocnice Plzeňského kraje
Created by Beneš & Michl.