Rokycanská nemocnice odbržela milé poděkování od nedávného pacienta

Rokycanská nemocnice
5. 4. 2019

PODĚKOVÁNÍ ZA PÉČI

Na počátku dubna přijala Rokycanská nemocnice milé poděkování jednoho z našich nedávných pacientů.  Za vřelá slova nesmírně děkujeme a vzkaz samozřejmě předáme i konkrétním kolegyním, kterým je určen.

Rokycanská nemocnice dostává pravidelně od svých pacientů poděkování a pochvaly za péči a léčbu, ať už takto písemně, mailem nebo pomocí formuláře (zde). Za všechna pozitivní slova děkujeme. Každé podobné sdělení, že jsme svoji práci odvedli dobře, nejen potěší, ale také motivuje, abychom ve své činnosti nepolevovali a kvalitní práci odváděli i nadále.

Z důvodu ochrany osobních údajů jsou z poděkování odmazány všechny osobní údaje a informace, podle nichž by bylo možné autora identifikovat. Děkujeme za pochopení.

Copyright ©2019 Nemocnice Plzeňského kraje, a.s.