Sestřičky si užily divadelní představení v Nebílovech

Nemocnice Plzeňského krajeDomažlická nemocniceNemocnice HoražďoviceKlatovská nemocniceRokycanská nemocniceStodská nemocniceNemocnice Svatá Anna
28. 8. 2018

Zámek v Nebílovech ožil v neděli 26. srpna divadelním představením Vzhůru do divočiny v hlavních rolích s Karlem Rodenem a Janou Krausovou. V hledišti byla také zhruba stovka zdravotních sester z nemocnic Plzeňského kraje, které si od své náročné práce odskočily trochu odpočinout.

Akci pro sestřičky zorganizovala společnost Nemocnice Plzeňského kraje. „Chtěli jsme našim zdravotním sestřičkám zpříjemnit jeden z posledních letních večerů, aby alespoň na chvíli zapomněli na práci. Akce pro zaměstnance nemocnic pořádáme pravidelně, takže tato rozhodně nebyla poslední,“ řekl předseda představenstva Nemocnic Plzeňského kraje Marek Kýhos.

Součástí večera byla také prohlídka zámku Nebílovy, který je historicky velmi zajímavý a skvěle posloužil jako kulisa pro divadelní představení. To se podle slov zúčastněných velmi povedlo a všichni si ho užili i přes chladnější počasí. Všechny zdravotní sestřičky byly obdarovány také malých dárkem.

Copyright ©2018 Nemocnice Plzeňského kraje, a.s.