TZ Hospice svatého Lazara: Po dobu rekonstrukce přesunut do prostor nemocnice

19. 10. 2018

TZ HOSPICE SV. LAZARA

Tisková zpráva Hospice svatého Lazara k dočasnému přemístění do Rokycanské nemocnice z důvodu rekonstrukce vlastních prostor.

Kvůli nezbytné rekonstrukci výtahů se 1. listopadu 2018 na několik měsíců Hospic svatého Lazara přesune ze svého místa v ulici Sladkovského (Plzeň – Slovany) do prostor Rokycanské nemocnice.

Přesun je dočasný. Po ukončení této dlouho plánované rekonstrukce se vrátí zpět do nového. Po návratu budou v hospici moderní výtahy, bezbariérový vchod s dálkově otevíratelným přístupem přímo ze dvora, bezbariérová toaleta v přízemí. Tedy další změny, které budou sloužit k bezproblémovému a komfortnějšímu chodu hospice.

Ačkoli těchto pár měsíců bude nepochybně znamenat o něco větší zátěž pro pacienty, rodiny i zaměstnance, „hospicoví lidé“ zůstávají a s nimi i nezměněná kvalita přístupu k pacientům, jejich rodinám a blízkým.

Snahou všech v hospici je zachovat péči v takovém standardu, na jaký je veřejnost v kontextu Hospice svatého Lazara zvyklá.

Potřebujete vědět více? Obraťte se na ředitele Hospice svatého Lazara Mgr. Jana Součka

Hospic svatého Lazara bude v Rokycanské nemocnici využívat levé křídlo 2. NP zadního lůžkového traktu.

Umísttění HSL v RN