V Klatovské nemocnici je nově bankomat. Slouží pacientům, zaměstnancům i obyvatelům městské části

Nemocnice Plzeňského krajeKlatovská nemocnice
11. 12. 2018

KRÁTKÁ INFORMACE

Návštěvníci i personál Klatovské nemocnice mohou od prosince nově používat k výběru hotovosti bankomat přímo ve vestibulu u hlavního vchodu nemocnice. Bankomat poskytla Komerční banka. Minimální hodnota výběru je nastavená na 200 korun. Zařízení je k dispozici 24 hodin denně.

„Chtěli jsme vyjít vstříc pacientům, kteří si díky bankomatu už nebudou muset dělat starosti s tím, kolik si mají do nemocnice vzít peněz, například při plánované hospitalizaci. Ale třeba i v případě akutní hospitalizace nebo ošetření, kdy si prostě s sebou nevezmou žádnou hotovost. Využívat ho ale určitě budou i zaměstnanci, návštěvníci a lidé z okolí, protože nejbližší bankomat byl dosud skoro až v centru města,“ říká předseda představenstva Klatovské nemocnice Jiří Zeithaml.

Copyright ©2019 Nemocnice Plzeňského kraje, a.s.