Klatovská nemocnice upravuje režim návštěv hospitalizovaných pacientů

23. 7. 2022

OPATŘENÍ

Vzhledem ke zhoršující se hygienicko-epidemiologické situaci v souvislosti s nárůstem onemocnění covid je Klatovská nemocnice nucena upravit režim návštěv hospitalizovaných pacientů. Od soboty 23. července platí následující omezení.

Omezení návštěv

Návštěvy na lůžkových odděleních jsou povolené pouze při dodržení následujících opatření:

• Návštěva je povinna po celou dobu pobytu v objektu nemocnice včetně samotné návštěvy používat ochranný prostředek dýchacích cest (nos, ústa), kterým je respirátor bez výdechového ventilu, jednorázová ústenka nebo nanorouška.
  • U jednoho pacienta mohou návštěvu vykonávat v jeden moment nejvýše dvě osoby starší 15 let, v délce maximálně 20 minut a na porodnici nejvýše jedna  osoba starší 15 let v délce maximálně 15 minut.
  • Časy návštěv jsou v odpoledních hodinách dle provozního řádu oddělení. Pokud je požadován termín návštěvy mimo tuto dobu, je třeba konkrétní termín konzultovat s ošetřujícím lékařem.