Kariéra

Kantoři nám předávají během školního roku hodně informací a učiva. Spoustu věcí si ale člověk spojí až ve chvíli, kdy tu danou věc vidí v praxi.

Přečíst celý příběh

Že budu jednou pracovat ve zdravotnictví, jsem do svých pětadvaceti vůbec netušila. Dnes si neumím představit, že to bylo jinak. Vztah k nemocnici v Horažďovicích, ke kolegyním i k samotným pacientům je pevné a příjemné pouto.

Přečíst celý příběh

K profesi lékařky jsem se dostala dlouhým výběrem ze škol, na které jsem se dostala, navzdory tomu, že mi doma nejprve zdravotní školu rozmlouvali

Přečíst celý příběh

Ačkoliv se samozřejmě někdy objeví "den blbec", mám svoji profesi ráda a přála bych všem lidem, aby v životě mohli říci totéž.

Přečíst celý příběh

Na práci sanitáře v Rokycanské nemocnici mě před 18 lety navedl kamarád a já si to zamiloval. K muzice, kterou jsem do té doby hlavně dělal, se to hodilo. Tahle práce mě vždycky naplňovala a naplňuje.

Přečíst celý příběh

Každý den je jiný, každý pacient je jiný. Nikdy nevíte, co vás čeká. Máme radost, když se pacienti lepší a jdou potom na standardní oddělení a pak domů.

Přečíst celý příběh

Zodpovídáme za dva zdravé lidské životy. Ale myslím si, že každá studentka po svém prvním odvedeném porodu pochopí, proč chce dělat právě tuto práci.

Přečíst celý příběh

Pečovat o děti jsem chtěla již od prvního stupně základní školy. A i když mě osud zpočátku směřoval jinam, nakonec se mi přání splnilo a to v Domažlické nemocnici.

Přečíst celý příběh

Zápatí - další informace

Copyright ©2021 Nemocnice Plzeňského kraje
Created by Beneš & Michl.