Příležitosti pro nelékařské zdravotníky

Nemocnice Horažďovice

Všeobecná / praktická sestra (i absolvent/ka)

Do nemocnice s následnou a rehabilitační péčí v Horažďovicích hledáme na plný popř. částečný pracovní poměr všeobecnou nebo praktickou sestru (zdravotního asistenta) na lůžkové oddělení.

Nemocnice Svatá Anna

Všeobecná / praktická sestra (i absolvent/ka)

Do nemocnice s následnou a rehabilitační péčí Svatá Anna v Plané hledáme na plný popř. částečný pracovní poměr všeobecnou nebo praktickou sestru. Vhodné i pro absolventy.

Rokycanská nemocnice

Sestra recepce / urgentního příjmu

Nemocnice akutní péče v Rokycanech přijme do svého týmu všeobecnou sestru na recepci / urgentní příjem.

Rokycanská nemocnice

Všeobecná sestra - odd. následné péče

Do nemocnice akutní péče v Rokycanech hledáme všeobecnou sestru na oddělení následné péče. Pozice vhodná i pro absolventy/ky nebo studenty/ky posledních ročníků. Praktické sestry mohou konzultovat zájem o práci s vrchní sestrou odd.

Stodská nemocnice

Fyzioterapeut/ka (i absolvent/ka)

Do nemocnice akutní péče ve Stodu hledáme na plný popř. částečný pracovní poměr fyzioterapeuta/ku. Práce v jednosměnném provozu. Vhodná i pro čerstvé absolventy.

Domažlická nemocnice

NUTRIČNÍ terapeut/ka / DIETNÍ sestra (i absolvent)

Do nemocnice v Domažlicích hledáme na plný popř. částečný pracovní poměr nutriční/ho terapeuta/ku, popř. dietní sestru. Možný i zkrácený úvazek.

Rokycanská nemocnice

Instrumentářka / perioperační sestra - operační sály

Do nemocnice akutní péče v Rokycanech hledáme na operační sály sestru se specializovanou způsobilostí v oboru perioperační péče.

Domažlická nemocnice

Dětská sestra / všeobecná (se zájmem o obor)

Do nemocnice akutní péče v Domažlicích hledáme dětskou sestru nebo všeobecnou sestru se zájmem o specializaci dětské sestry na dětské odd.

Nemocnice Plzeňského kraje

Sestra ARO / JIP (i bez specializace)

Do nemocnic akutní péče Skupiny NPK v Domažlicích, Klatovech, Rokycanech nebo Stodu hledáme na plný popř. částečný pracovní poměr všeobecné sestry na oddělení intenzivní péče ARO / JIP. Specializace je výhodou, nikoli podmínkou.

Zápatí - další informace

Copyright ©2023 Klatovská nemocnice, a.s. | NPK
Created by Beneš & Michl.