Příležitosti pro nelékařské zdravotníky

Domažlická nemocnice

VŘ na rezidenční místo ZDRAVOTNÍ LABORANT klinická hematologie a transfuzní služba

Domažlická nemocnice vyhlašuje v souladu s vyhláškou 186/2009 výběrové řízení na rezidenční místo ZDRAVOTNÍ LABORANT klinická hematologie a transfuzní služba. Kritéria VŘ, termíny pro podání přihlášek a VŘ a další info v sekci Vzdělávání nebo níže po odkliku.

Klatovská nemocnice

Lékárník / lékárnice (i absolvent)

Lékárna Klatovské nemocnice přijme na plný nebo i částečný úvazek lékárnici/níka. Vhodné pro absolventy i lékárníky s praxí.

Nemocnice Horažďovice

Radiologický/á asistent/ka

Nemocnice následné péče LDN Horažďovice, s.r.o. přijme radiologického asistenta.

Stodská nemocnice

Radiologický asistent se specializací

Do nemocnice akutní péče ve Stodu hledáme na plný popř. částečný pracovní poměr radiologického asistenta se specializací.

Rokycanská nemocnice

Farmaceut (i absolvent)

Rokycanská nemocnice, a.s. přijme do pracovního poměru na dobu určitou (zástup za mateřskou a rodičovskou dovolenou) farmaceuta.

Stodská nemocnice

Porodní asistentka

Do nemocnice akutní péče ve Stodu hledáme porodní asistentky na plný popř. i částečný pracovní poměr na gyn.-por. oddělení. Vhodné i pro absolventy.

Domažlická nemocnice

Porodní asistentka

Do nemocnice akutní péče v Domažlicích hledáme porodní asistentky na plný popř. částečný pracovní poměr na gyn. por. oddělení. Vhodné i pro absolventy.

Rokycanská nemocnice

Všeobecná sestra - různá odd. (možno i absolvent/ka)

Do nemocnice akutní péče v Rokycanech hledáme všeobecné sestry na oddělení chirurgie, následné péče, interní a dětské oddělení. Pozice vhodná i pro absolventy/ky nebo studenty/ky posledních ročníků.

Rokycanská nemocnice

Sestra pro perioperační péči

Do nemocnice akutní péče v Rokycanech hledáme na operační sály sestru se specializovanou způsobilostí v oboru perioperační péče

Pracovní příležitosti

Zápatí - další informace

Copyright ©2019 Nemocnice Plzeňského kraje, a.s.
Created by Beneš & Michl.