Příležitosti pro nelékařské zdravotníky

Stodská nemocnice

Nutriční terapeut/ka

Do nemocnice akutní péče ve Stodu hledáme nutriční terapeutku.

Stodská nemocnice

Sestra - chirurgická JIP

Do nemocnice akutní péče ve Stodu hledáme na plný popř. částečný pracovní poměr všeobecnou sestru na chirurgickou jednotku intenzivní péče.

Stodská nemocnice

Instrumentářka / sestra na chirurgické operační sály

Do nemocnice akutní péče ve Stodu hledáme na plný popř. částečný pracovní poměr sestru na chirurgické operační sály - instrumentářku.

Stodská nemocnice

Sestra - interní JIP

Do nemocnice akutní péče ve Stodu hledáme na plný popř. částečný pracovní poměr všeobecnou sestru na interní jednotku intenzivní péče.

Stodská nemocnice

Sestra chirurgické ambulance

Do nemocnice akutní péče ve Stodu hledáme všeobecnou sestru na chirurgickou ambulanci (jednosměnný provoz, 8 hodin denně)

Domažlická nemocnice

Sanitář/ka

Nemocnice akutní péče v Domažlicích přijme sanitáře / sanitářky. Pozice je vhodná i pro uchazeče bez zdravotnického vzdělání a praxe se zájmem o dlouhodobě perspektivní práci v moderním prostředí, přátelském kolektivu a s atraktivními zaměstnaneckými benefity.

Domažlická nemocnice

Všeobecná sestra chirurgické ambulance

Do nemocnice akutní péče v Domažlicích hledáme na plný, popř. částečný pracovní poměr, všeobecnou sestru do směnného provozu do chirurgické ambulance.

Nemocnice Horažďovice

Fyzioterapeut/ka

Do nemocnice s následnou a rehabilitační péčí v Horažďovicích hledáme na plný popř. zkrácený pracovní poměr fyzioterapeuta.

Klatovská nemocnice

Sestra plicní ambulance - všeobecná/praktická

Nemocnice akutní péče v Klatovech přijme všeobecnou nebo praktickou sestru do plicní ambulance s jednosměnným provozem. Pozice je vhodná i pro absolventy/ky VOŠZ či VŠ zdrav. studií.

Zápatí - další informace

Copyright ©2020 Nemocnice Plzeňského kraje
Created by Beneš & Michl.