Příležitosti pro nelékařské zdravotníky

Klatovská nemocnice

Lékárník / lékárnice (i absolvent)

Lékárna Klatovské nemocnice přijme na plný nebo i částečný úvazek lékárnici/níka. Vhodné pro absolventy i lékárníky s praxí.

Nemocnice Horažďovice

Radiologický/á asistent/ka

Nemocnice následné péče LDN Horažďovice, s.r.o. přijme radiologického asistenta.

Rokycanská nemocnice

Farmaceut (i absolvent)

Rokycanská nemocnice, a.s. přijme do pracovního poměru na dobu určitou (zástup za mateřskou a rodičovskou dovolenou) farmaceuta.

Stodská nemocnice

Porodní asistentka

Do nemocnice akutní péče ve Stodu hledáme porodní asistentky na plný popř. i částečný pracovní poměr na gyn.-por. oddělení. Vhodné i pro absolventy.

Domažlická nemocnice

Porodní asistentka

Do nemocnice akutní péče v Domažlicích hledáme porodní asistentky na plný popř. částečný pracovní poměr na gyn. por. oddělení. Vhodné i pro absolventy.

Rokycanská nemocnice

Všeobecná sestra - různá odd. (možno i absolvent/ka)

Do nemocnice akutní péče v Rokycanech hledáme všeobecné sestry na oddělení chirurgie, následné péče, interní a dětské oddělení. Pozice vhodná i pro absolventy/ky nebo studenty/ky posledních ročníků.

Rokycanská nemocnice

Sestra pro perioperační péči

Do nemocnice akutní péče v Rokycanech hledáme na operační sály sestru se specializovanou způsobilostí v oboru perioperační péče

Domažlická nemocnice

Všeobecná sestra - instrumentářka na oper.sály

Do nemocnice akutní péče v Domažlicích hledáme na plný popř. částečný pracovní poměr všeobecnou sestru - instrumentářku na operačních sálech.

Stodská nemocnice

Zdravotní sestra - gyn.-por. odd. (lůžka / ambulance)

Do nemocnice akutní péče ve Stodu hledáme zdravotní sestru na lůžkovou část gynekologicko-porodnického odd. (vhodné i pro absolventky) a na zkrácený úvazek také do gynekologické ambulance.

Pracovní příležitosti

Zápatí - další informace

Copyright ©2019 Nemocnice Plzeňského kraje, a.s.
Created by Beneš & Michl.