Příležitosti pro nelékařské zdravotníky

Klatovská nemocnice

Lékárník / lékárnice (i absolvent)

Lékárna Klatovské nemocnice přijme na plný nebo i částečný úvazek lékárnici/níka. Vhodné pro absolventy i lékárníky s praxí.

Stodská nemocnice

Radiologický asistent se specializací

Do nemocnice akutní péče ve Stodu hledáme na plný popř. částečný pracovní poměr radiologického asistenta se specializací.

Rokycanská nemocnice

Farmaceut (i absolvent)

Rokycanská nemocnice, a.s. přijme do pracovního poměru na dobu určitou (zástup za mateřskou a rodičovskou dovolenou) farmaceuta.

Stodská nemocnice

Porodní asistentka

Do nemocnice akutní péče ve Stodu hledáme porodní asistentky na plný popř. i částečný pracovní poměr na gyn.-por. oddělení. Vhodné i pro absolventy.

Domažlická nemocnice

Porodní asistentka

Do nemocnice akutní péče v Domažlicích hledáme porodní asistentky na plný popř. částečný pracovní poměr na gyn. por. oddělení. Vhodné i pro absolventy.

Rokycanská nemocnice

Všeobecná sestra - různá odd. (možno i absolvent/ka)

Do nemocnice akutní péče v Rokycanech hledáme všeobecné sestry na oddělení chirurgie, následné péče, interní a dětské oddělení. Pozice vhodná i pro absolventy/ky nebo studenty/ky posledních ročníků.

Rokycanská nemocnice

Sestra pro perioperační péči

Do nemocnice akutní péče v Rokycanech hledáme na operační sály sestru se specializovanou způsobilostí v oboru perioperační péče

Domažlická nemocnice

Všeobecná sestra - instrumentářka na oper.sály

Do nemocnice akutní péče v Domažlicích hledáme na plný popř. částečný pracovní poměr všeobecnou sestru - instrumentářku na operačních sálech.

Stodská nemocnice

Zdravotní sestra - gyn.-por. odd. (lůžka / ambulance)

Do nemocnice akutní péče ve Stodu hledáme zdravotní sestru na lůžkovou část gynekologicko-porodnického odd. (vhodné i pro absolventky) a na zkrácený úvazek také do gynekologické ambulance.

Pracovní příležitosti

Zápatí - další informace

Copyright ©2019 Nemocnice Plzeňského kraje
Created by Beneš & Michl.