Příležitosti pro nelékařské zdravotníky

Všeobecná sestra - interna / JIP

Do nemocnice akutní péče ve Stodu hledáme na plný popř. částečný pracovní poměr zdravotní sestru na interní oddělení (lůžková stanice) popř. jednotku intenzivní péče.

Rokycanská nemocnice

Všeobecná sestra - JIP

Do nemocnice akutní péče v Rokycanech hledáme na jednotku intenzivní péče všeobecnou sestru. Specializace výhodou, nikoli podmínkou.

Klatovská nemocnice

Všeobecná sestra - různá odd. (možno i absolvent/ka)

Do nemocnice akutní péče v Klatovech hledáme na plný popř. částečný pracovní poměr všeobecné sestry na různá oddělení (interní, následné péče, následné intenzivní péče, ortopedické aj.). Pozice sjou vhodné i pro absolventy/ky nebo studenty posledních ročníků.

Domažlická nemocnice

Fyzioterapeut (též student/ka i absolvent/ka)

Do nemocnice akutní péče v Domažlicích hledáme na plný popř. částečný pracovní poměr na rehabilitační oddělení fyzioterapeuta. Vhodné i pro absolventy/ky či student/ky posledních ročníků.

Sestra - chirurgická JIP

Do nemocnice akutní péče ve Stodu hledáme na plný popř. částečný pracovní poměr zdravotní sestru na chirurgickou jednotku intenzivní péče.

Nemocnice Svatá Anna

Všeobecná sestra (možno i absolvent/ka)

Do nemocnice s následnou a rehabilitační péčí Svatá Anna v Plané hledáme na plný popř. částečný pracovní poměr zdravotní sestru na lůžková oddělení. Vhodné i pro absolventy.

Nemocnice Horažďovice

Praktická sestra/zdravotní asistent

Do nemocnice s následnou a rehabilitační péčí v Horažďovicích hledáme na plný popř. částečný pracovní poměr zdravotního asistenta na lůžková oddělení.

Všeobecná sestra - operační sály

Do nemocnice akutní péče ve Stodu hledáme na plný popř. částečný pracovní poměr zdravotní sestru operačních sálů.

Nemocnice Svatá Anna

Fyzioterapeut

Do nemocnice s následnou a rehabilitační péčí Svatá Anna v Plané hledáme na plný popř. částečný pracovní poměr fyzioterapeuta. Specializace vítána, ale není podmínkou.