Příležitosti pro nelékařské zdravotníky

Nemocnice Horažďovice

Odborný pracovník v laboratorních metodách se specializovanou způsobilostí do klinických laboratoří

Do nemocnice s následnou a rehabilitační péčí v Horažďovicích hledáme na plný popř. zkrácený pracovní poměr Odborného pracovníka v laboratorních metodách se specializovanou způsobilostí do klinických laboratoří.

Nemocnice Horažďovice

Zdravotní laborant pro klinickou biochemii

Do nemocnice s následnou a rehabilitační péčí v Horažďovicích hledáme na plný popř. zkrácený pracovní poměr zdravotního laboranta pro klinickou biochemii do klinických laboratoří.

Praktická sestra/zdravotní asistent

Do nemocnice s následnou a rehabilitační péčí v Horažďovicích hledáme na plný popř. částečný pracovní poměr zdravotního asistenta na lůžková oddělení.

Stodská nemocnice

Všeobecná sestra - operační sály

Do nemocnice akutní péče ve Stodu hledáme na plný popř. částečný pracovní poměr zdravotní sestru operačních sálů.

Nemocnice Svatá Anna

Fyzioterapeut

Do nemocnice s následnou a rehabilitační péčí Svatá Anna v Plané hledáme na plný popř. částečný pracovní poměr fyzioterapeuta. Specializace vítána, ale není podmínkou.

Domažlická nemocnice

Praktická sestra - různá oddělení (možno i student/ka nebo absolvent/ka)

Do nemocnice akutní péče v Domažlicích hledáme na plný popř. částečný pracovní poměr praktické sestry na různá oddělení - chirurgické, interní, následné péče, gyn. por. odd., ARO-JIP. Vhodné i pro absolventy/ky či student/ky posledních ročníků.

Rokycanská nemocnice

Praktická sestra - odd. následné péče (možno i absolvent/ka)

Do nemocnice akutní péče v Rokycanech hledáme na oddělení následné péče praktické sestry. Pozice vhodná i pro absolventy/ky nebo studenty/ky posledních ročníků.

Domažlická nemocnice

Dětská sestra - dětské odd.

Do nemocnice akutní péče v Domažlicích hledáme na plný popř. částečný pracovní poměr dětskou sestru.

Rokycanská nemocnice

Radiologický asistent (možno i absolvent)

Do nemocnice akutní péče v Rokycanech hledáme radiologického asistenta. Pozice je vhodná i pro absolventy/ky nebo studenty/ky posledních ročníků.

Pracovní příležitosti

Copyright ©2019 Nemocnice Plzeňského kraje, a.s.