Příležitosti pro nelékařské zdravotníky

Nemocnice Svatá Anna

Ošetřovatel/ka

Do nemocnice s následnou a rehabilitační péčí Svatá Anna v Plané hledáme na plný popř. částečný pracovní poměr ošetřovatele/ku na lůžková oddělení.

Sanitář/ka - různá oddělení

Do nemocnice akutní péče v Domažlicích hledáme na plný popř. částečný pracovní poměr sanitáře na různá oddělení - chirurgické, interní, JIP.

Stodská nemocnice

Všeobecná sestra - odd. následné péče

Do nemocnice akutní péče ve Stodu hledáme na plný popř. částečný pracovní poměr zdravotní sestru na oddělení následné péče.

Domažlická nemocnice

Ergoterapeut - odd. následné péče (též student/ka i absolvent/ka)

Do nemocnice akutní péče v Domažlicích hledáme na plný popř. částečný pracovní poměr ergoterapeuta na odd. následné péče. Vhodné i pro absolventy/ky či student/ky posledních ročníků.

Domažlická nemocnice

Zdravotní laborant - odd. klinické biochemie (možno i absolvent/ka)

Do nemocnice akutní péče v Domažlicích hledáme na plný popř. částečný pracovní poměr zdravotního laboranta na oddělení klinické biochemie. Vhodné i pro absolventy/ky.

Ošetřovatel/ka - různá oddělení

Do nemocnice akutní péče v Domažlicích hledáme na plný popř. částečný pracovní poměr ošetřovatelky na různá oddělení - chirurgické, interní, následné péče. Vhodné i pro absolventy/ky či student/ky posledních ročníků.

Klatovská nemocnice

Fyzioterapeut (též student/ka i absolvent/ka)

Do nemocnice akutní péče v Klatovech hledáme na plný popř. částečný pracovní poměr na rehabilitační oddělení fyzioterapeuta. Vhodné i pro absolventy/ky či student/ky posledních ročníků.

Klatovská nemocnice

Sanitář / sanitářka

Nemocnice akutní péče v Klatovech přijme sanitáře / sanitářky.

Pracovní příležitosti

Copyright ©2019 Nemocnice Plzeňského kraje, a.s.