Příležitosti pro nelékařské zdravotníky

Klatovská nemocnice

Všeobecná / praktická sestra na neurologické oddělení

Do nemocnice akutní péče v Klatovech hledáme všeobecnou / praktickou sestru na neurologické oddělení.

Rokycanská nemocnice

Všeobecná sestra – hematologicko-transfuzní oddělení

Do nemocnice akutní péče v Rokycanech hledáme na poloviční úvazek všeobecnou sestru na hematologicko-transfuzní oddělení.

Klatovská nemocnice

Všeobecná sestra na ORL ambulanci

Do nemocnice akutní péče v Klatovech hledáme všeobecnou sestru na ORL ambulanci s nepřetržitým provozem.

Rokycanská nemocnice

Farmaceut (i absolvent)

Nemocnice akutní péče v Rokycanech příjme do nemocniční lékárny s veřejnou i ústavní částí farmaceuta. Pozice je vhodná i pro absolventy. Možný i zkrácený úvazek.

Domažlická nemocnice

Všeobecná / Praktická sestra - různá odd. (i absolvent/ka)

Do nemocnice akutní péče v Domažlicích hledáme na plný popř. částečný pracovní poměr všeobecné nebo praktické sestry na různá oddělení - chirurgické, interní, následné péče, gyn.por. Vhodné i pro absolventy/ky či student/ky posledních ročníků.

Domažlická nemocnice

Fyzioterapeut (též student/ka i absolvent/ka)

Do nemocnice akutní péče v Domažlicích hledáme na plný popř. částečný pracovní poměr na rehabilitační oddělení fyzioterapeuta. Vhodné i pro absolventy/ky či student/ky posledních ročníků (brigádně).

Nemocnice Svatá Anna

Ošetřovatel/ka

Do nemocnice s následnou a rehabilitační péčí Svatá Anna v Plané hledáme na plný popř. částečný pracovní poměr ošetřovatele/ku na lůžková oddělení.

Domažlická nemocnice

Ergoterapeut - odd. následné péče (též student/ka i absolvent/ka)

Do nemocnice akutní péče v Domažlicích hledáme na plný popř. částečný pracovní poměr ergoterapeuta na odd. následné péče. Vhodné i pro absolventy/ky či student/ky posledních ročníků.