Příležitosti pro nelékařské zdravotníky

Domažlická nemocnice

Praktická sestra - různá oddělení (možno i student/ka nebo absolvent/ka)

Do nemocnice akutní péče v Domažlicích hledáme na plný popř. částečný pracovní poměr praktické sestry na různá oddělení - chirurgické, interní, následné péče, gyn. por. odd., ARO-JIP. Vhodné i pro absolventy/ky či student/ky posledních ročníků.

Rokycanská nemocnice

Praktická sestra - odd. následné péče (možno i absolvent/ka)

Do nemocnice akutní péče v Rokycanech hledáme na oddělení následné péče praktické sestry. Pozice vhodná i pro absolventy/ky nebo studenty/ky posledních ročníků.

Domažlická nemocnice

Dětská sestra - dětské odd.

Do nemocnice akutní péče v Domažlicích hledáme na plný popř. částečný pracovní poměr dětskou sestru.

Rokycanská nemocnice

Radiologický asistent (možno i absolvent)

Do nemocnice akutní péče v Rokycanech hledáme radiologického asistenta. Pozice je vhodná i pro absolventy/ky nebo studenty/ky posledních ročníků.

Nemocnice Svatá Anna

Ošetřovatel/ka

Do nemocnice s následnou a rehabilitační péčí Svatá Anna v Plané hledáme na plný popř. částečný pracovní poměr ošetřovatele/ku na lůžková oddělení.

Sanitář/ka

Vhodné i pro uchazeče bez zdravotnického vzdělání a praxe se zájmem o dlouhodobě perspektivní práci v moderním prostředí, přátelském kolektivu a s atraktivními zaměstnaneckými benefity.

Stodská nemocnice

Všeobecná sestra - odd. následné péče

Do nemocnice akutní péče ve Stodu hledáme na plný popř. částečný pracovní poměr zdravotní sestru na oddělení následné péče.

Domažlická nemocnice

Ergoterapeut - odd. následné péče (též student/ka i absolvent/ka)

Do nemocnice akutní péče v Domažlicích hledáme na plný popř. částečný pracovní poměr ergoterapeuta na odd. následné péče. Vhodné i pro absolventy/ky či student/ky posledních ročníků.

Domažlická nemocnice

Zdravotní laborant - odd. klinické biochemie (možno i absolvent/ka)

Do nemocnice akutní péče v Domažlicích hledáme na plný popř. částečný pracovní poměr zdravotního laboranta na oddělení klinické biochemie. Vhodné i pro absolventy/ky.