Příležitosti pro nelékařské zdravotníky

Stodská nemocnice

Porodní asistentka

Do nemocnice akutní péče ve Stodu hledáme porodní asistentky na plný popř. i částečný pracovní poměr na gyn.-por. oddělení. Vhodné i pro absolventy.

Instrumentář / instrumentářka

Nemocnice akutní péče v Rokycanech hledá všeobecnou sestru nebo všeobecného ošetřovatele se specializovanou způsobilostí v oboru instrumentování na operačním sále. Nabídka je vhodná i pro absolventy se zájmem o tuto specializaci.

Porodní asistentka

Do nemocnice akutní péče v Domažlicích hledáme porodní asistentky na plný popř. částečný pracovní poměr na gyn. por. oddělení. Vhodné i pro absolventy.

Stodská nemocnice

Sestra - všeobecná / praktická - chirurgie

Do nemocnice akutní péče ve Stodu hledáme všeobecnou či praktickou sestru na chirurgické oddělení. Možno na plný i částečný úvazek. Vítána specializace chirurgie, ale těšíme se i na absolventku.

Rokycanská nemocnice

Všeobecná sestra - různá odd. (možno i absolvent/ka)

Do nemocnice akutní péče v Rokycanech hledáme všeobecné sestry na oddělení chirurgie, následné péče, interní a dětské oddělení. Pozice vhodná i pro absolventy/ky nebo studenty/ky posledních ročníků.

Sestra pro perioperační péči

Do nemocnice akutní péče v Rokycanech hledáme na operační sály sestru se specializovanou způsobilostí v oboru perioperační péče

Domažlická nemocnice

Všeobecná sestra - instrumentářka na oper.sály

Do nemocnice akutní péče v Domažlicích hledáme na plný popř. částečný pracovní poměr všeobecnou sestru - instrumentářku na operačních sálech.

Nemocnice Horažďovice

Všeobecná sestra (možno i absolvent/ka)

Do nemocnice s následnou a rehabilitační péčí v Horažďovicích hledáme na plný popř. částečný pracovní poměr všeobecnou sestru na lůžková oddělení.

Domažlická nemocnice

Všeobecná sestra - různá oddělení (možno i absolvent/ka)

Do nemocnice akutní péče v Domažlicích hledáme na plný popř. částečný pracovní poměr všeobecné sestry na různá oddělení - chirurgické, interní, následné péče, gyn.por. ARO-JIP. Vhodné i pro absolventy/ky či student/ky posledních ročníků.