Příležitosti pro nelékařské zdravotníky

Nemocnice Horažďovice

Všeobecná sestra (možno i absolvent/ka)

Do nemocnice s následnou a rehabilitační péčí v Horažďovicích hledáme na plný popř. částečný pracovní poměr všeobecnou sestru na lůžková oddělení.

Rokycanská nemocnice

Zdravotní laborant

Do nemocnice akutní péče v Rokycanech hledáme zdravotního laboranta do biochemické a hematologické laboratoře. Nástup možný ihned.

Domažlická nemocnice

Všeobecná sestra - různá oddělení (možno i absolvent/ka)

Do nemocnice akutní péče v Domažlicích hledáme na plný popř. částečný pracovní poměr všeobecné sestry na různá oddělení - chirurgické, interní, následné péče, gyn.por. ARO-JIP. Vhodné i pro absolventy/ky či student/ky posledních ročníků.

Stodská nemocnice

Všeobecná sestra - ARO

Do nemocnice akutní péče ve Stodu hledáme na plný popř. částečný pracovní poměr zdravotní sestru na oddělení ARO.

Rokycanská nemocnice

Všeobecná sestra - JIP

Do nemocnice akutní péče v Rokycanech hledáme na jednotku intenzivní péče všeobecnou sestru. Specializace výhodou, nikoli podmínkou.

Klatovská nemocnice

Všeobecná sestra - různá odd. (možno i absolvent/ka)

Do nemocnice akutní péče v Klatovech hledáme na plný popř. částečný pracovní poměr všeobecné sestry na různá oddělení (interní, následné péče, následné intenzivní péče, ortopedické aj.). Pozice sjou vhodné i pro absolventy/ky nebo studenty posledních ročníků.

Domažlická nemocnice

Fyzioterapeut (též student/ka i absolvent/ka)

Do nemocnice akutní péče v Domažlicích hledáme na plný popř. částečný pracovní poměr na rehabilitační oddělení fyzioterapeuta. Vhodné i pro absolventy/ky či student/ky posledních ročníků.

Stodská nemocnice

Sestra - chirurgická JIP

Do nemocnice akutní péče ve Stodu hledáme na plný popř. částečný pracovní poměr zdravotní sestru na chirurgickou jednotku intenzivní péče.

Nemocnice Svatá Anna

Všeobecná sestra (možno i absolvent/ka)

Do nemocnice s následnou a rehabilitační péčí Svatá Anna v Plané hledáme na plný popř. částečný pracovní poměr zdravotní sestru na lůžková oddělení. Vhodné i pro absolventy.

Pracovní příležitosti

Copyright ©2019 Nemocnice Plzeňského kraje, a.s.