Příležitosti pro lékaře

Klatovská nemocnice

Lékař/ka DĚTSKÉ odd. (ideálně L3)

Nemocnice akutní péče v Klatovech doplňuje tým dětského oddělení o lékaře se specializovanou způsobilost v oboru dětské lékařství nebo pediatrie L3 (popř. L2 se zájmem o další rozvoj v dané specializaci).

Stodská nemocnice

Lékař/ka - gynekologické oddělení

Do nemocnice akutní péče ve Stodu hledáme na plný popř. částečný pracovní poměr lékaře/ku na oddělení gynekologie.

Nemocnice Horažďovice

Lékař/ka – oddělení následné péče

Do nemocnice s následnou a rehabilitační péčí v Horažďovicích hledáme na plný popř. částečný pracovní poměr na lůžkových odděleních i pro ambulantní péči lékaře/ku (L3, L2, L1, absolvent). Nabízíme podporu při specializačním vzdělávání, možnost specializace směřující i k ambulantní péči (kardiologie, gastroenterologie, vnitřní lékařství, rehabilitace, geriatrie), po dohodě i podpora jiné specializace. Naše podpora spočívá i v pečlivém zaškolení mladých lékařů, individuální přístup. Naši vizitkou jsou poděkování a pochvaly pacientů zveřejněné na našich webových stránkách.

Stodská nemocnice

Lékař/ka - interní oddělení (i absolvent)

Do nemocnice akutní péče ve Stodu hledáme na plný popř. zkrácený pracovní poměr lékaře/ku na interní oddělení. Pozice vhodná i pro absolventy se zájmem o obor vnitřní lékařství.

Klatovská nemocnice

Lékař/ka - kostní ambulance / osteologie

Nemocnice akutní péče v Klatovech hledá na plný popř. částečný pracovní poměr lékaře/ku kostní ambulance (diagnostika a léčba osteoporózy, nástavbová specializace Klinická osteologie) resp. atestace v kmenech viz níže a zájem o obor.)

Nemocnice Horažďovice

Lékař/ka-student/ka / absolvent/ka

Do nemocnice s následnou a rehabilitační péčí v Horažďovicích hledáme studenta/ku nebo absolventa/ku lékařské fakulty. Nabízíme podporu při specializačním vzdělávání, možnost specializace směřující i k ambulantní péči (kardiologie, gastroenterologie, vnitřní lékařství, rehabilitace, geriatrie), po dohodě i podpora jiné specializace.

Rokycanská nemocnice

Lékař/ka - interní odd. (i absolvent)

Do nemocnice akutní péče v Rokycanech hledáme lékaře/ku na interní oddělení.

Klatovská nemocnice

Lékař/ka - transfuzní odd. / hematologie (též absolvent/ka)

Do nemocnice akutní péče v Klatovech hledáme na plný popř. částečný pracovní poměr lékaře/ku na transfuzní odd. Pozice je vhodná i pro absolventy se zájmem o obor.

Stodská nemocnice

Lékař/ka - ARO (i absolvent)

Do nemocnice akutní péče ve Stodu hledáme na plný popř. částečný pracovní poměr lékaře/ku na oddělení ARO. Možno i absolvent se zájmem o specializaci

Zápatí - další informace

Copyright ©2024 Klatovská nemocnice, a.s. | NPK
Created by Beneš & Michl.