Lékař/ka-student/ka / absolvent/ka

Nemocnice Horažďovice

Pozice je vhodná pro absolventy

Do nemocnice s následnou a rehabilitační péčí v Horažďovicích hledáme studenta/ku nebo absolventa/ku lékařské fakulty. Nabízíme podporu při specializačním vzdělávání, možnost specializace směřující i k ambulantní péči (kardiologie, gastroenterologie, vnitřní lékařství, rehabilitace, geriatrie), po dohodě i podpora jiné specializace.

Co nabízíme

• Podporu vzdělávání a rozvoje, sebevzdělávací akce možné i na pracovišti
  • Absolventům - aktivní pomoc při hledání vlastního bydlení/ služební byt - do několika měsíců, jiná forma ubytování - při nástupu
  • Výkon praxe / práci v menším přátelském kolektivu
  • Stipendijní program / náborový příspěvek / nadstandartní finanční ohodnocení
  • Zaměstnanecké benefity - slevy na akce, rekreační pobyty, permanentky na hokej.
  • Možnost získat specializaci v oboru interna, geriatrie nebo rehabilitace s praxí na akreditovaném pracovišti naší nemocnice (vlastní specializovaný výcvik).
  • Podpora ve specializačním vzdělávání v dalších oborech např. kardiologie, gastroenterologie, vnitřní lékařství.

Co požadujeme

• Studium posledních dvou ročníků LF nebo dokončené vzdělání LF
  • Zdravotní způsobilost
  • Trestní bezúhonnost
  • Ochotu dál se rozvíjet
  • Chuť pracovat týmově
  • Komunikativnost, lidský přístup, profesionalitu

Kontakt: Ing. Martin Grolmus, tel. 376 334 200, 606 759 519,  e-mail: info@horazdovice.nemocnicepk.cz

nebo MUDr. Hana Veselovská, tel. 778 715 650, e-mail: hana.veselovska@horazdovice.nemocnicepk.cz

Místo výkonu práce: Horažďovice

Mzda: 54.000,- Kč (tarif. základ 48.000,- Kč + 6.000,- Kč měsíční odměny + půlroční a roční odměny, bez služeb dle kolektivní smlouvy)

Máte zájem o tuto pozici?

Dejte nám vědět! Vyplňte prosím tento formulář, zavolejte nám na +420 773 796 096
nebo napište na kariera@horazdovice.nemocnicepk.cz.

Přetáhněte sem soubory, nebo klikněte na Procházet

* Povinné položky

Odesláním odpovědi souhlasím, aby pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici zpracovávala společnost Klatovská nemocnice, a.s., IČO: 263 60 527, Plzeňská 929, 339 01 Klatovy mnou poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679.