Děkujeme ZŠ Hrádek a všem dalším dárcům

25. 1. 2024

Každý rok před Vánocemi dostáváme pro děti hospitalizované nebo ošetřované na našich ambulancích spoustu dárků a za to bychom rádi všem dárcům a dárkyním moc rádi poděkovali.
Již tradičně jsme dostali dary od Cafe Papato, kde každoročně pořádají předvánoční sbírku dárků pro děti. Také jsme dostali spoustu dárků přímo od maminek, které k nám dochází s dětmi do ordinace, na pohotovost nebo u nás byly s dětmi hospitalizované. Kdybychom měli všechny dárce vyjmenovat, byl by to hoooodně dlouhý článek.
Největší dary jsme dostali teď v pondělí od ZŠ Hrádek. Děti a učitelé uspořádali na začátku prosince vánoční jarmark, utržili přes 30 000 korun a výtěžek věnovali ve prospěch našeho dětského oddělení.
Dostali jsme tak velké množství aut, stavebnic, spoustu různých hraček, kuchyňku, ale i krásné ložní prádlo s dětskými motivy, vybavení pro kojící maminky apod.
Všem dětem, rodičům, učitelům a učitelkám, dárcům a dárkyním chceme za celé dětské oddělení říct jediné – děkujeme, děkujeme, děkujeme.
Vaše podpora a důvěra nás moc těší a slovy nejde vyjádřit, jak moc si toho všeho vážíme.