Gynekologicko-porodnické oddělení Domažlické nemocnice má novou sestavu pro laparoskopické operace

25. 9. 2023

Koncem prázdnin dodala společnost Olympus gynekologicko-porodnickému oddělení novou sestavu pro laparoskopické výkony. "Kromě toho, že jde o zcela novou generaci těchto přístrojů s vylepšenými stávajícími funkcemi, tak navíc umožňuje využívat i zcela nové možnosti, jako například ICG mód, automatické záznamové zařízení, použití vysoce sofistikovaných chirurgických nástrojů a podobně. Přechod na práci s tímto excelentním vybavením byl pro všechny lékaře velmi příjemným zážitkem – velmi rychle a rádi jsme si zvykli na tento vysoký standard," říká primář Dušan Kolařík, který se těší, že bude možné nabídnout operace na tomto špičkovém zařízení daleko většímu okruhu našich pacientek.