Specialista kybernetické bezpečnosti

Nemocnice Plzeňského kraje

Do skupiny Nemocnice Plzeňského kraje (NPK) hledáme pracovníka pro zajišťování kybernetické bezpečnosti.

Co budete dělat

  • budete analyzovat bezpečnostní hrozby a navrhovat následná opatření
  • budete se podílet na výběru nejvhodnějších technologií pro zajištění kybernetické bezpečnosti
  • budete provádět změny a navrhovat technologie podle aktuálních vývojových trendů v oblasti informační bezpečnosti
  • budete sledovat a reagovat na varování vydávaná např. NÚKIB
  • budete realizovat opatření v souladu s platnou legislativou o kybernetické bezpečnosti
  • budete zajišťovat operativní provoz technologií pro zajištění kybernetické bezpečnosti
  • výsledkem Vaší práce bude bezpečně fungující kyberprostředí nemocnic skupiny NPK

Co je výhodou

  • zkušenost práce s bezpečnostními systémy, např. SIEM, PAM, atd.
  • schopnost týmové spolupráce

Co Vám nesmí chybět

    • znalosti na úrovni SŠ / VŠ vzdělání
    • praxe min. 2 roky
    • analytické myšlení
    • chuť se učit a rozvíjet své schopnosti
    • řidičský průkaz sk. B

Co nabízíme

  • velmi dobré mzdové ohodnocení
  • flexibilní pracovní doba
  • místo výkonu práce je jakákoli lokalita skupiny – Plzeň, Klatovy, Domažlice, Rokycany, Stod, Horažďovice
  • možnost částečné práce z domova
  • další profesní rozvoj (včetně certifikací atd.)
  • zaměstnanecké benefity

Více info / Kontakt

Místo výkonu práce: dle možností – Plzeň, Klatovy, Stod, Rokycany, Domažlice, Horažďovice

Máte zájem o tuto pozici?

Dejte nám vědět! Vyplňte prosím tento formulář, zavolejte nám na +420 605 234 294
nebo napište na katerina.tobiasova@nemocnicepk.cz.

Přetáhněte sem soubory, nebo klikněte na Procházet

* Povinné položky

Odesláním odpovědi souhlasím, aby pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici zpracovávala společnost Klatovská nemocnice, a.s., IČO: 263 60 527, Plzeňská 929, 339 01 Klatovy mnou poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679.

Zápatí - další informace