Kavárna PapáTo Café opět chystá báječnou akci Více než KAPKA naděje

19. 12. 2019

POZVÁNKA, PODĚKOVÁNÍ

Denní kavárna nebo též francouzské bistro PapaTo Café opět připravilo na Štědrý den báječnou akci "Víc než KAPKA naděje", kam může veřejnost přinést dárky mj. pro dětské odd. Rokycanské nemocnice. Tleskáme kavárně za tuto báječnou akci a děkujeme všem lidem dobré vůle, kteří se na Štědrý den skutečně zastaví.

"Dobrý den,

jsem velice ráda, že i tento rok pokračuje PapáTo Café v tradici sbírky pro děti. Velice si této aktivity na oddělení vážíme a myslím, že naši pacienti to dokáží ocenit.

Samozřejmě největší radost jim dělají hračky, nejlépe omyvatelné, drobné hry, pastelky, omalovánky... Co se týče potřeb oddělení, uvítali bychom omyvatelné botky typu kroksy různých velikostí, pyžama či trika pro větší děti a oblíbené barevné náplasti.

Předem děkujeme za pomoc a přeji vám všem pěkný adventní čas."

MUDr. Jaroslava Paduchová, primářka dětského oddělení Rokycanské nemocnice