Online s odborníkem: Vyšetření novorozence - novorozenecký screening - prim. MUDr. Dvořáková

9. 5. 2024

WEBINÁŘ

Domažlická nemocnice připravuje v pravidelných intervalech pro laickou veřejnost webináře (internetové vzdělávací přednášky) na různá zdravotnická témata zejména se zaměřením na preventivní péči. Po úvodních třech dílech projektu "Online s odborníkem"  na téma Prevence nádoru mléčné žlázy a Respirační infekce u dětí a Cukrovka - příznaky, rizika, léčba zveřejňujeme další díl. Pořad Online s odborníkem: Vyšetření novorozenců - novorozenecký screening připravila 2. května 2024 primářka dětského a novorozeneckého oddělení MUDr. Lenka Dvořáková. Webinář lze vždy v den konání sledovat online přes počítač, tablet nebo chytrý telefon a přednášejícímu je možné v průběhu poslílat konkrétní dotazy k zodpovězení. Záznam webináře pak zveřejňujeme na našem YouTube kanále (www.youtube.com/@nemocnicepk) a také zde na webu nebo na faceboku nemocnic Plzeňského kraje.