Online s odborníkem: Prevence nádoru mléčné žlázy - MUDr. Dušan Kolařík Ph.D.

10. 1. 2024

WEBINÁŘ

Domažlická nemocnice chce v pravidelných intervalech připravovat pro laickou veřejnost webináře (online semináře - vzdělávací přednášky) na různá zdravotnická témata zejména se zaměřením na preventivní péči. Pilotním projektem resp. prvním dílem webinářů "Online s odbormníkem" byla 18. prosince přednáška primáře gynekologicko-porodnického oddělení Domažlické nemocnice MUDr. Dušana Kolaříka Ph.D. Prevence nádoru mléčné žlázy. Webinář lze vždy v den konání sledovat online přes počítač, tablet nebo chytrý telefon a přednášejícímu je možné v průběhu i poslílat konkrétní dotazy k zodpovězení. Záznam webináře pak zveřejníme na našem YouTube kanále (www.youtube.com/@nemocnicepk1) a také na webu a faceboku naší nemocnice. První z webinářů naleznete právě na této stránce.

Příští webinář

Další webinář plánujeme na přelom ledna a února, kdy bude na téma "Respirační infekce u dětí" přednášet primářka dětského oddělení MUDr. Lenka Dvořáková. Termín upřesníme v nejbližších dnech v další pozvánce a průvodním článku. Těšíme se, že se k nám připojíte. Tým DN

.