Ředitelka Nemocnice Svatá Anna popřála v anketě Žena regionu rehabilitační lékařce

23. 9. 2020

AKTUALIZOVÁNO - 23. 9. 

V Plzni se včera sešly finalistky 11. ročníku tradiční ankety Žena regionu. Mezi deseti výjimečnými ženami, které svým aktivním přístupem motivují a obohacují ostatní a přispívají ke zlepšení a rozvoji svého regionu, byla i Dagmar Špédlová (na snímku druhá zleva), ředitelka Nemocnice následné péče Svatá Anna. Protože jen samotná nominace pro ni byla spíše příjemným překvapením než výzvou, s radostí popřála úspěch vítězce ankety a kolegyni z oblasti zdravotnictví rehabilitační lékařce Anetě Sládkové Králové.  Naší reprezentantce, ostatním zúčastněným a samozřejmě také vítězce gratulujeme. Více v TZ zde.   

 


AKTUALITA, SOUTĚŽ - 18. 8. 2020

Ani události posledních měsíců nezastavily 11. ročník tradiční společenské ankety Žena regionu, která se pravidelně vyhlašuje za jednotlivé kraje a následně za celou Českou republiku. Průběh soutěže je v plném proudu a právě probíhá hlasování veřejnosti. Je naši milou povinností oznámit, že mezi 10 nominovanými za Plzeňský kraj je také Dagmar Špédlová, ředitelka krajské Nemocnice následné péče Svatá Anna. Děkujeme, že naši kolegyni v hlasování podpoříte. Hlas ji můžete dát nejpozději do neděle 23. srpna zde http://www.zenaregionu.cz/zena/1181/dagmar-spedlova

    

"Celonárodní soutěž Žena regionu je určena všem ženám, které dosahují jedinečných výsledků nejen ve své profesi, ale aktivně se podílejí i na veřejném životě, tvoří hodnoty, pomáhají nemocným, dětem či zvířatům, přispívají ke zlepšení a rozvoji svého regionu a ještě při tom zvládají péči o rodinu. Nejedná se přitom jen o veřejně známé a úspěšné osobnosti, ale především o obyčejné ženy, o jejichž smysluplných a nezištných aktivitách nemá veřejnost většinou ani tušení," říká zakladatelka projektu Denisa Kalivodová.

Také letošní 11. ročník veřejně prospěšné soutěže  se koná pod záštitou Senátu Parlamentu České republiky a Asociace krajů ČR. Nominovat ženy bylo možné od dubna do června. Od druhé poloviny července je pak možné hlasovat, přičemž hlasování končí 23. srpna. V září budou vyhlášeny vítězky jednotlivých krajů (Plzeňský 22. 9.) a 12. října přímo na půdě Senátu PČR bude zveřejněno jméno absolutní vítězky.     

Dagmar Špédlová

předsedkyně rady jednatelů Nemocnice následné péče Svatá Anna

Nemocnice Svatá Anna v Plané doléčuje zdravotní potíže ze všech oborů medicíny zejména léčebnou tělesnou výchovou. Zároveň poskytuje individuální ošetřovatelskou péči a popřípadě i sociální služby.

Motto nemocnice „Pomáháme zpět do Života“ má reálný základ. Pacienty proto nejsou zdaleka jen obyvatelé Plánska a okresu Tachov. Odbornou péči zde hledají lidé z celého Plzeňského i Karlovarského kraje.

Na oblibě nemocnice mezi pacienty i jejich rodinami má ředitelka nemocnice významný podíl. V okrajové části Plzeňského kraje se ji daří i přes obrovskou celorepublikovou konkurenci mezi zaměstnavateli ve zdravotnické i sociální oblasti zajistit odborný zdravotnický personál a pomáhá udržovat mezi pacienty i zaměstnanci příjemnou rodinnou atmosféru.

V posledních letech se zasadila o kompletní modernizaci celého provozu rehabilitace a významné části lůžkové části. Je jedinou ženou mezi řediteli krajských nemocnic.      

Jak hlasovat?

Na webu www.zenaregionu.cz/zena/1181/dagmar-spedlova/ vyplňte v kolonce "HLASOVAT" požadované údaje a odešlete. 

Pokud vstoupíte na úvodní stránku ZenaRegionu.cz klikněte na červené tlačítko "HLASOVÁNÍ Online" a mezi nominovanými Plzeňského kraje vyhledejte Dagmar Špédlovou. Dále pokračujte viz výše. 

Zpět do tiskových zpráv

Zápatí - další informace

Copyright ©2024 Klatovská nemocnice, a.s. | NPK
Created by Beneš & Michl.