Pracovní příležitosti pro studenty a absolventy

Lékař/ka - absolvent/ka - ARO

Do nemocnice akutní péče v Domažlicích hledáme na plný popř. částečný pracovní poměr lékaře/ku na oddělení ARO. Vhodné pro absolventa/ku.

Nemocnice Horažďovice

Lékař/ka - student/ka / absolvent/ka

Do nemocnice s následnou a rehabilitační péčí v Horažďovicích hledáme studenta/ku nebo absolventa/ku lékařské fakulty.

Rokycanská nemocnice

Lékař/ka - absolvent/ka - interní odd.

Do nemocnice akutní péče v Rokycanech hledáme absolventa lékařské fakulty na interní odd. resp. odd. následné péče.

Nemocnice Svatá Anna

Všeobecná sestra - student/ka / absolvent/ka

Do nemocnice s následnou a rehabilitační péčí Svatá Anna v Plané hledáme studenta/ku či absolventa/ku oboru zdravotní / všeobecná sestra.

Domažlická nemocnice

Lékař/ka - absolvent/ka - interní odd.

Do nemocnice akutní péče v Domažlicích hledáme absolventa/ku nebo studenta/ku lékařské fakulty na akreditované interní odd. s možností absolvovat stáže v základním interním kmeni.

Domažlická nemocnice

Lékař/ka - absolvent/ka - gynekologicko-porodnické odd.

Do nemocnice akutní péče v Domažlicích hledáme absolventa/ku lékařské fakulty na gynekologicko-porodnické odd.

Rokycanská nemocnice

Všeobecná sestra - absolvent/ka - různá oddělení

Do nemocnice akutní péče v Rokycanech hledáme všeobecné sestry na oddělení chirurgie, následné péče, interní. Pozice vhodná i pro absolventy/ky nebo studenty/ky posledních ročníků.

Nemocnice Horažďovice

Všeobecná sestra - absolvent/ka

Do nemocnice s následnou a rehabilitační péčí v Horažďovicích hledáme na plný popř. částečný pracovní poměr sestry - absolventy/ky.

Všeobecná sestra - absolvent/ka / student/ka - různá oddělení

Do nemocnice akutní péče v Domažlicích hledáme na plný popř. částečný pracovní poměr zdravotní sestry na různá oddělení - chirurgické, interní, následné péče. Vhodné pro absolventy/ky či student/ky posledních ročníků.

Pracovní příležitosti

Copyright ©2019 Nemocnice Plzeňského kraje, a.s.